Cep Telefonu Ekran Değişimi Didim

Cep telefonu ekranları 3 ana parçadan olur. Görüntüyü aldığınız iç ekranı, parmağınızla dokunduğunuz dış camı ve dokunduğunuz algılayan dokunmatik filmi yeni çıkan telefonları bazılarında, home tuşu filmi ekrana bağlı olarak üretilmektedir.

Cep telefonu ekran değişimi, çoğu zaman telefon ekranına görüntü gelmeme sorununun çözümü oluyor. Cep telefonu ekran değişimi denildiği zaman, telefonun parmağınızla dokunduğunuz dış camı ve görüntüyü almanızı sağlayan iç ekranı ile beraber değişmektedir. Ekran değişim fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı modellerin ekran değişim ücretleri, sıfır bir telefon fiyatına ulaşmaktadır.

A Kalite Ekran Değişimi

Tamirci Abi olarak orijinal ekran fiyatı yerine bazı telefonlarda %70 kadar daha uygun fiyatlar ile Tamirci Abi onaylı A kalite ekran değişimleri sunmaktayız. A kalite ekranlar tamir abi onaylı ekranları, size montajı yapılmadan önce dokunmatik ve görüntü kalitesini test etme imkanı sunmaktayız. A kalite ekran değişimleri için 6 ay garanti vermekteyiz.

Orijinal Ekran Değişimi

Orijinal ekran değişim fiyatı, A kalite ekranlara göre biraz daha yüksek maliyetlidir. Sebebi ise orijinal ekran görüntü kalitesi ile A kalite ekranlara göre daha nettir. Bazı telefon modellerinda sadece orijinal ekran kullanılabilmektedir. A kalite yan sanayi seçeneği olmayan telefon modellerinde mecburen orijinal ekran kullanılmaktadır. Orijinal ekranların tamamı yetkili servislerden alınmaktadır. Orijinal ekran değişimleri 6 ay garanti vermekteyiz.

Leave a comment

× Çilingir Çağır !